motto: Žij okamžikem, protože ta chvíle kterou prožíváš, se už nikdy nedá zopakovat...

neděle 3. června 2018

Na křižovatce ...

Někdy člověk musí nadlouho zůstat stát na rozcestí a všechno kolem stopnout, 
když nevidí kterou cestou se dát...

Přesně na takové křižovatce jsem já,
moje dny nejsou šťastné, tedy ani vám sem nemůžu dávat dál nic, 
co by třeba těšilo i vás...

Děkuji vám ze srdce za přízeň a milá slova, která mě tu roky těšila a byla hnacím motorem...
Snad zase za čas, přijde den, kdy najdu správný směr, budu umět předat kus radosti i vám
 a třeba po té Šťastné cestě mě zase budete chtít doprovodit...
Moc bych si to přála...


Držte mi palce... Díky 


12 komentářů:

 1. Hani, prošla jsem s tebou spoustu krásných cest. Myslím na tebe, držím ti palce a věřím, že se špatné dny přeženou a že zas někdy s tebou půjdu ... Hodně šťěstí a doufám, že se brzo virtuálně zase potkáme.

  OdpovědětVymazat
 2. Hani, je mi z toho smutno s Tebou, ale ono to tak v životě bohužel je. Nepřestávej chodit do přírody na své procházky a až to půjde, zase se tady ukaž a dej o sobě vědět. A hlavně! Mysli hodně na sebe, na to co máš ráda, co chceš a jdi za tím. A hodně zdraví!!! D.

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Hani, trochu se o Tebe bojím, co se děje? Z Tvých příspěvků vyzařuje obrovská energie, klid a pohoda, ale asi to tak uvnitř není. Přeji Ti hodně sil a vyber tu správnou cestu, věřím ale, že čas Ti ukáže, ten správný směr. Stejně jako při Tvých toulkách přírodou.
  Myslím na Tebe a přeji Ti ze srdce hodně zdraví. D.

  OdpovědětVymazat
 4. Hanka, budú mi chýbať tvoje výlety, prechádzky po krásnej českej krajine ... Vždy to bolo príjemné čítanie ...
  Neviem o tebe nič, o tvojom živote, šťastí i bolestiach ... Len ty sama najlepšie vieš čo cítiš, čo ťa trápi a teší ... Prajem ti, aby si smer tej tvojej správnej cesty našla čo najskôr. Prajem ti do života všetko len to najlepšie ... L.

  OdpovědětVymazat
 5. Haničko, dá se to jen vytušit, ale s jistotou cítím, že dobře ti není! Moc na tebe myslím a moc ti přeji, aby přišly zase hezké dny, aby si měla před sebou jen hezké cesty.
  Pevně věřím v tvůj návrat!
  Moc zdravím, drž se! Helena

  OdpovědětVymazat
 6. Pevně věřím Hani, že najdeš to co hledáš, že zvolíš správnou cestu. Prožíváš zřejmě opravdu nelehké období a tvé dny nejsou příliš šťastné, ale neztrácej víru. Pokud se to týká stále tvého zdraví, tak bojuj děvče, bojuj ze všech sil, choď na výlety, které máš tak ráda a čerpej energii tam, kde se ti vlévá přímo do srdce. Budou mi chybět tvé fotky a tvá slovíčka, ale ty se brzy vrátíš zase sem mezi nás...
  Objímám na dálku.
  Ála

  OdpovědětVymazat
 7. Hani, tvůj blog jsem objevila teprve nedávno, před několika měsíci. A moc se mi líbí. Držím ti palce, ať se ti v žitotě vše srovná, spraví...přeju ti zdraví a tvé šťastné dny ať jsou opravdu šťastnými.
  Petra

  OdpovědětVymazat
 8. Haničko zlatá, víš, že máš na té fotce anděla? Ty se vrátíš! Tvé šťastné dny se vrátí, věřím...
  Henrieta

  OdpovědětVymazat
 9. Hani, ani nevíš, jak ti rozumím. Moc na tebe myslím a věřím, že tu "svou" pravou cestu najdeš rychle a už bezbolestně. Těším se , až se vrátíš......
  Klárka

  OdpovědětVymazat
 10. Sotva jsem tvůj blog našla, už se musíme loučit. Mrzí mě, že prožíváš takové období. Všechno chce svoje, i trápení se musí prožít a odbolet. Určitě bude brzy zase dobře a ty se sem vrátíš s ještě pozitivnější energií. A když se ti zpět nebude chtít, nevadí. Mysli hlavně na sebe a na to, co je důležité pro tebe, ne pro někoho jiného.
  Přeji ti jen to nejlepší a palce budu držet všechny čtyři! Pa.

  OdpovědětVymazat
 11. Moje milá Hani ❤❤❤❤
  Je těžké hledat písmenka, která by všechno trápení zahnala.Ale věř mi,že nejen já ti přejeme aby to tak brzy bylo a tvé dny se opět štěstím rozzářily.
  Myslím moc na Tebe.. objímám Tě a kdyby cokoliv jsem tu pro Tebe. Přijedu za Tebou a na křižovatce tě vezmu za ruku. Z ❤

  OdpovědětVymazat
 12. Moje milé virtuální dobré duše,
  děkuji Vám všem ze srdce, za Vaši podporu, milá slova pochopení. Nesmírně si toho vážím.
  Moc se snažím, abych se mohla sem zase vrátit, abych Vás tady mohla potěšit obrázky míst, které všude kolem i teď vidím a vnímám teď snad ještě asi nějak intenzivněji, než dřív...
  Abych mohla psát slova, na která jste u mě zvyklí.
  Jen tam uvnitř je pořád nějak "slzavo"... Tak mi prosím, dejte čas a já se vrátím, slibuji ...Děkuji

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za váš čas, přidat mi pár řádků ...